Naha ettevalmistamine spreipäevituseks

Mõningad nipid: iga ettevõtmise tulemus sõltub sellest, kui hästi ja põhjalikult olete ette valmistunud. Sama kehtib ka kunstliku päevituse kohta – enne isepäevitustoodete kasutamist on oluline nahk eelnevalt ette valmistada. Mida paremini te seda teete, seda paremad on tulemused.

  • Esimene nõuanne naha ettevalmistamiseks puudutab seda, mida tegelikult ei peaks üldse tegema, nimelt vahatamine. Isepäevitustooted ei imendu nahka, kui olete samal päeval karvaeemaldusvaha kasutanud. Päevitussalongide spetsialistide sõnul ei maksaks nahka enne isepäevituvate toodete kasutamist üldse vahatada. Kui selleks on siiski vajadus, tuleks seda teha vähemalt 24 tundi enne isepäevituva toote kasutamist.
  • Järgnevalt tuleb nahka raseerida ja koorida. Raseerimine on küll ka iseenesest üks koorimise viise, kuid lisaks sellele tuleks kasutada ka mõnd nahka koorivat ja puhastavat toodet. Vältida tuleks õli sisaldavaid koorismiskreeme, kuna need takistavad isepäevituvate toodete imendumist. On olemas suur hulk nahakoorimistooteid, mida saab kasutada duši all, kuid kui tei ei soovi end parajasti üleni märjaks teha, võite kasutada Fake Bake Coconut koorivaid salvrätte, mille abil saate naha päevitamiseks imelihtsalt ette valmistada ja mis lisaks jätavad nahale ka imelise kookosearoomi.
  • Olles nahka raseerinud ja koorinud, kasutage karedamatel piirkondadel, näiteks küünarnukkidel, põlvedel ja pahkluudel meie õrna kehaniisutusspreid Fake Bake Oil-Free Mistifier Body Spray. Lisaks sellele võib kehal esineda teisigi kuivi piirkondi (nt mõnedel inimestel on kohati kuiv nahk õlgade ümbruses), mida tuleks samuti niisutada. Küünarnukkidel, põlvedel ja pahkluude ümbruses on nahakiht paksem ja imab rohkem isepruunistuvat lahust, seega tuleks kuivi nahapiirkondi enne isepruunistuva toote pealekandmist kergelt niisutada, et need liiga tumedaks ei muutuks.
  • Enne isepäevituva vedeliku pealekandmist tuleb silmas pidada, et nahk oleks täiesti kuiv ja et te viibiksite jahedas ja kuivas ruumis. Niiske õhk, samuti higistamine võib takistada isepäevituva toote ühtlast imendumist ning põhjustada ebaühtlasi laike ja triipe.

Siinkohal veel paar kasulikku nõuannet – hoidke käepärast pehme kinnas, veekindlad pealekandmiskindad ja meigipintsel või -käsn. Kõikidel Fake Bake isepruunistuvatel ihupiimadel, vedelikel, seerumitel ja spreidel on kaasas mugavad ühekordselt kasutatavad kindad. Paljud meie komplektid sisaldavad ka pehmet kinnast, kuid nii toote pealekandmiseks vajalikku kinnast kui ka ühekordselt kasutatavaid kilekindaid saab meie veebilehelt ka eraldi tellida. Meigipintsli või käsna abil saate isepäevituvaid tooteid loomulikult hajutada keerulisemates piirkondades, näiteks sõrmede ja varvaste vahel.

Kui kasutate isepäevituvaid tooteid kodus, võib juhtuda, et need jätavad tumedaid plekke peopesadele või jalataldadele. Soovitame kasutada meie Fake Bake Tan Corrector & Eraserit, mis eemaldab kiiresti kogemata tekkinud tumedad laigud. Lisaks sellele võite laikude eemaldamiseks kasutada Fake Bake Coconut Exfoliating puhastuslappe.