VITALCARE-Keratin-juuksehoolduskomplekt-Dorime
Vitalcare Keratin šampoon keratiiniga puhastab õrnalt haprad ja stressis juuksed. Keratiini, arginiini ja nisuproteiinidega rikastatud koostis aitab tugevdada ja taastada juuksekiude juurtest otsteni, et juuksed oleksid tugevamad, vastupidavamad ja säravamad.
Parima tulemuse saavutamiseks kandke märgadele juustele ja masseerige õrnalt. Loputage hoolikalt.

Vitalcare Keratin palsam keratiiniga aitab tugevdada ja kaitsta hapraid ja stressis juukseid. Palsami keratiini, arginiini ja nisuproteiinidega rikastatud koostis aitab tugevdada ja toita juuksekiude otse juurtest otsteni, et juuksed oleksid tugevamad, kaitstud ja pehmemad.
Parima tulemuse saavutamiseks kandke ühtlaselt pestud ning rätikukuivadele juustele. Jätke mõneks minutiks mõjuma ja seejärel loputage rohke veega.

Vitalcare Keratin juuksemask keratiiniga on loodud spetsiaalselt habrastele ja stressis juustele. Selle pantenooli, keratiini, arginiini ja nisuproteiinidega rikastatud koostis aitab tugevdada ja taastada kahjustatud juukseid, muutes juuksed juurtest otsteni pehmemaks ja tugevamaks.
Parima tulemuse saavutamiseks kandke ühtlaselt pestud ning rätikukuivadele juustele. Jätke mõneks minutiks mõjuma ja seejärel loputage rohke veega.

VITALCARE Keratin juuksehoolduskomplekt

ŠAMPOON+PALSAM+MASK!
Pole saadaval

Seotud tooted